Trenere og oppmenn 2018 / 2019

Jenter 5 (2013)

Trener

Gry Thomsen

E-post: grythomsen83@hotmail.com

Tlf: 902 25 532

 

Trener

Henning Krogh

E-post: henning@krogh.it

 

Oppstart onsdag  29. august kl. 17-18 i gymsal Stangeland skole

 

Jenter og gutter 6 (2012)

Trener

Tom Langeland

E-post: tom-langeland@hotmail.com

Tlf: 99716303

 

Trener

Astrid Helene Njærheim

E-post: astrid.njaerheim@lyse.net

Tlf: 91169640

 

Trener

Britt Vatnekvam

E-post: brittvatnekvam@hotmail.com

Tlf:

 

Oppstart mandag 27. august kl. 16-17 i Sandneshallen

 

Jenter 7 (2011)

Trener

Elisabeth Nymann Jacobsen

E-post:

Tlf:

Gutter 7 (2011)

Trener

E-post:

Tlf:

 

Jenter 8 (2010)

Trener

Marte Sæbø

E-post:

Tlf:

 

Trener/Oppmann

May Helen Kro

E-post: mayhelenkro@gmail.com

Tlf: 952 21 426

 

Jenter 9 (2009)

Trener

Kristin Lebrekk

E-post: kristin@lerbrekk.com

Tlf: 450 36 044

 

Trener

Maj Beate Bilhovde

E-post: batenblihovde@hotmail.com

Tlf: 906 00 134

 

Gutter 8/9 (2010/2009)

Trener

Beata Patricya Szromek

E-post: beataszromek@gmail.com

Tlf: 463 59 726

 

Trener

Gry Thomsen

E-post: grythomsen83@hotmail.com

Tlf: 902 25 532

 

Jenter 10 (2008)

Trener

Sveinung Skjeveland

E-post: Sveinung.Skjaeveland@aberiahealthcare.com

Mobil: Tlf: 920 29 352

 

Assistent trener

Tuva Jonassen

 

Oppmann

Marie Roan Aareskjold

E-post: marie.aareskjold@gmail.com

Tlf: 992 76 717

 

Gutter 10(2008)

Trener

Janne Jonassen

E-post: janne.jonassen@live.no

Tlf: 911 58 250

 

Assistent

Monica Skramstad Dørum

E-post: monicadoerum@hotmail.com

Tlf: 975 36 378

 

Oppmann

Ingvill Jørpeland Voll

E-post: ingvildjv73@gmail.com

Tlf: 913 04 635

 

Jenter 11 (2007)

Trener

Therese Igesund Thorsnæs

E-post: thereseigesund@icloud.com

Tlf: 472 40 231

 

Trener

Cathrine

E-post:

Tlf:

 

Assistent

Monica Gilje Rennemo

E-post: monicagilje@hotmail.com

Tlf: 452 00 335

 

Assistent

Anne Line Aagesen

E-post: alineaa83@hotmail.com

Tlf: 905 27 787

 

Assistent

Mai Waldow

E-post: mai.waldow@lyse.net

Tlf:

 

Oppmann

Tone Idland

E-post: tonetveit@hotmail.com

Tlf: 917 35 953

 

Gutter 11/12 (2007/2006)

Trener

Kenneth Knutsen

E-post: kenneth.knutsen@sandnes.kommune.no

Tlf: 465 41 020

 

Trener

Birthe Boge

E-post: bib@profitbase.no

Tlf: 915 17 947

 

Oppmann

Øystein Jektnes Balle

E-post: ojballe@gmail.com

Tlf: 402 38 983

 

Jenter 12 (2006)

Trener

Johan Andersson

E-post: johan@d-danielsen.no

Tlf: 918 60 063

 

Assistent

Anne Turid Ognedal Salvesen

E-post: anneturidognedal@hotmail.com

Tlf: 970 76 765

 

Assistent

Helene Ø Mæland

E-post: heleneovrehus@gmail.com

Tlf: 971 94 310

 

Oppmann

Therese Salvesen Ims

E-post: therese.salvesen@lyse.net

Tlf: 906 62 085

 

Oppmann

Anne Rennan Lenning

E-post:  anne.lenning@lyse.net

Tlf: 992 91 338

 

Oppmann

Hege Bjerkås

E-post: hegeb@lyse.net

Tlf: 952 38 003

 

Jenter 13 (2005)

Trener

Thomas Idland

E-post: thomas.idland@tdwilliamson.com

Tlf: 488 90 871

 

Trener

Tom Sanne

E-post: tosann@statoil.com

Tlf: 482 73 498

 

Trener

Brit B. Minde

E-post: Brit.minde@live.no

Tlf: 481 51 851

 

Oppmann

Ann Elisabeth Godø

E-post: bisa@lyse.net

Tlf: 924 08 683

 

Gutter 13 (2005)

Trener

Steinar Søraas

E-post: steinarsoraas@gmail.com

Tlf: 900 69 586

 

Trener

Siv Skjennum Vigesdal

E-post: siv.skjennum@lyse.net

Tlf:

 

Oppmann

Hilde Østebø

E-post: hildeosteboe@icloud.com

Tlf: 97019703

 

Jenter 14 (2004)

Trener

Lene Aa Hølland

E-post: lar@vista.as

Tlf: 916 22 419

 

Oppmann

Nina Petersen

E-post: npetersen907@gmail.com

Tlf:

 

Gutter 14 (2004)

Trener

Arild Eikeland

E-post: arild.eikeland@lyse.net

Tlf: 90940260

 

Oppmann

 

E-post:

Tlf:

 

Jenter 15 (2003)

Trener

Stig Amdal

E-post: st-amda@online.no

Tlf: 930 66 100

 

Trener

Asbjørn Folvik

E-post: asbjorn.folvik@skangas.com

Tlf: 900 69 143

 

Trener

Eirik Haver

E-post:

Tlf:

 

Trener

Maureen M Lode

E-post: mmesaros@broadpark.no

Tlf: 913 30 007

 

Oppmann

Jorunn Amdal

E-post: jorunn.opsal@gmail.com

Tlf: 909 56 291

 

Jenter 16 (2002)

Trener

Asbjørn Folvik

E-post:

Tlf:

 

Oppmann

 

E-post:

Tlf:

 

Gutter 16 (2002)

Hovedtrener

Abel Nagy

E-post: nagyabelofficial@gmail.com

Tlf: 917 15 055

 

Assistent trener

Per Kristian Ophus

E-post: pkmo_79@hotmail.com

Tlf: 916 68 501

 

Oppmann

Anita Amdal Gudmestad

E-post: anita.a.gudmestad@lyse.net

Tlf: 905 43 770

 

Kampansvarlig

Thor Holm

E-post: Thor.holm@lyse.net

Tlf: 400 13 936

 

Damer A

Trener

Jo Svendsen

E-post: jo@capone.no

Tlf: 916 26 081

 

Assistenttrener

 

E-post:

Tlf: 928 54 501

 

Oppmann

Else Skjærpe

E-post: else.skjerpe@ambio.no

Tlf: 412 25 432

 

Sportssjef

Asbjørn Folvik

E-post: asbjorn.folvik@skangas.com

Tlf: 475 09 062

 

Damer C

Trener

Greta Sørensen

E-post: greta.mork.sorensen@hotmail.no

Tlf: 901 16 814

 

Trener

Gunn Inger Torkildsen

E-post: gunni74@hotmail.com

Tlf: 928 03 947

 

Hjelpetrener

Brit B Minde

E-post: brit.minde@live.no

Tlf: 481 51 851

 

Oppmann

Greta Sørensen

E-post: greta.mork.sorensen@hotmail.no

Tlf: 901 16 814

 

Herre A

Trener

Dalibor Sedjak

E-post:sedjak@gmail.com

Tlf: 926 14 446

 

Medisinsk ansvarlig

Sven Ola Lode

E-post: svenolode@icloud.com

Tlf: 907 99 736

 

Materialforvalter / oppmann

Svein Høgemark

E-post: svein.hogemark@asko.no

Tlf: 480 32 968

 

Herre B

Trener

Bostjan Kavas

E-post: k.bostjan@gmail.com

Tlf 404 94 425

 

Oppmann

Mona Rovik

E-post: mona.rovik@lyse.net

Tlf:

HU – laget

Trener

Eirill Gitlesen

E-post: eg94@live.no

Tlf: 400 63 244

 

Oppmann

Kirsten Marie Høyland

E-post: kmhoyl@lyse.net

Tlf: 938 99 673

 

Wenche Levardsen

E-post: Wenche.levardsen@acona.com

Tlf: